Графік роботи:

Пн-Пт: 09:30–18:30

Сб: 10:00–16:00

Нд: Вихідний

Бажання
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Цифрове піаніно YAMAHA Clavinova CLP-725 (Black)

Артикул 13889
В наявності

Опис товару Цифрове піаніно Yamaha Clavinova CLP-725 

Чарівність з кожною зіграною нотою

Цифрові піаніно серії CLP використовують передові технології для відтворення відчуттів від гри на фортепіано, дозволяючи піаністу грати на клавішах з безліччю варіацій швидкості і глибини для досягнення необмеженої різноманітності тону і створення унікального особистого виконання. Володіючи виразними можливостями, що наближаються до характеристик рояля, серія CLP-700 зробить гру на фортепіано набагато приємнішою, ніж будь-коли раніше.

Клавіатура GrandTouch-S™

Новітня клавіатура Yamaha відрізняється широким динамічним діапазоном і точним відгуком на кожен нюанс дотику, надаючи піаністу широкий діапазон тембрів - від ніжного до яскравого. Високотехнологічні молоточки відтворюють приємний відгук, що відчувається при ударі по струнах, що дозволяє точно контролювати тон. Білі клавіші з синтетичної слонової кістки і чорні клавіші з синтетичного чорного дерева запобігають ковзанню навіть під час тривалої гри. Все як у справжнього рояля.

Механізм з ефектом ауслезірованія (Escapment)

Механізм ауслезірованія в роялі швидко відводить молотки від струн після удару по ним, щоб запобігти будь-який вплив на вібрацію струни. Цей механізм створює відчуття легкого клацання при м’якому натисканні на клавішу.  

Клавіатури Clavinova оснащені механізмом, який відтворює це відчуття в нижній частині ходу клавіші. Вони були сконструйовані таким чином, що клацання помітний тільки при найлегших натисканнях клавіш, як на клавіатурі рояля. Ці клавіатури були відрегульовані для забезпечення додаткового тертя, яке врівноважує репетицію клавіш і відгук без зниження продуктивності.

Філософія дизайну

Піаніно Clavinova відрізняється чудовими можливостями гри і універсальними функціями, а також вишуканим автентичним дизайном, в якому компактна форма поєднується з сучасною естетикою інструменту, що задає сучасні стандарти для фортепіано. В основі концепції дизайну Clavinova лежить те, як музикант відчуває себе, коли сідає за фортепіано Clavinova. Непотрібні елементи вилучені з поля зору піаніста, щоб створити переконливо природний простір, що нагадує антураж акустичного піаніно. Це свідчить про увагу Yamaha до музикантів, які займаються на Clavinova і грають на акустичних роялях - вони можуть вийти на сцену без напруги і занепокоєння, тому що все відчувається природно, як і повинно бути. Фортепіано Clavinova-це частина повсякденного життя музикантів: Сучасні акценти і колірні варіації доступні для поєднання з будь-яким дизайном інтер’єру або стилем життя.

Grand Expression Modeling

Взаємодія і гра молоточків, демпферів і струн всередині рояля відгукуються на найдрібніші нюанси дотиків піаніста, створюючи безмежний діапазон тональної експресії. Дотик відноситься до управління не тільки інтенсивності (м’якості / гучності) при грі і відпуску клавіш, але також швидкості і глибини натискання клавіш. Технологія Grand Expression Modeling, представлена в серії CLP-700, перетворює різноманіття торкання пальців піаніста в безмежні тональні варіації рояля.

Це дозволяє змінювати звучання, граючи на клавішах з різною глибиною і з різною швидкістю, навіть при використанні таких прийомів, як трелі або легато, або підкреслюючи мелодію поверх акомпанементу. Grand Expression Modeling чудово відтворює результат, очікуваний від цих технік, у багатьох відомих піснях. У» Clair de Lune " Дебюссі слабкий дотик створює боязкий тон, який робить мелодію більш чіткою. В» Un Sospiro "Ліста супроводжуючі арпеджіо акцентують мелодію, але не пригнічують її, а різноманітна експресія мелодії надає їй таке" вокальне " якість. В останньому з ноктюрнів Шопена, трелі, легато та інших тонких техніках, коли здається, що пальці ширяють над клавішами, досягається необхідне Повітряне і плавне тональне вираз. Гра таких п’єс на дуже виразному фортепіано допомагає піаністу вивчити різні техніки і випробувати ту ж радість експресії, що і художник, тільки через звучання.

Оновлені тембри Yamaha CFX і Bösendorfer Imperial

Звуки рояля Clavinova записані з декількох всесвітньо відомих концертних роялів. Один з них - CFX, кращий концертний рояль Yamaha. Піаністи всього світу зачаровані вражаючим, сліпучим, багато виразним звуком CFX в концертних залах. Ще один концертний рояль-Imperial, флагманська модель Bösendorfer, Освяченого століттями Віденського фортепіанного бренду. Imperial відомий своєю великою кількістю фарб і природною теплотою. Компанія Yamaha точно відтворює особливості цих концертних роялів, ретельно записуючи весь тональний діапазон кожної з 88 клавіш, вловлюючи найбільш гармонійні тембри, які може запропонувати кожна модель.

Virtual Resonance Modeling (VRM)

Одна з принад рояля-це симпатичний резонанс, створюваний вібрацією всього інструменту. Фортепіано Clavinova ретельно відтворює цей багатий резонанс за допомогою новаторської технології, яка називається віртуальним моделюванням резонансу (VRM). VRM створює багато різноманітний звук, імітуючи складні симпатичні тони, створювані, коли коливання струн поширюються на деку та інші струни, відповідно до синхронізації і інтенсивністю натискання клавіш і педалювання. Фортепіано серії CLP-700 навіть відтворюють звуки, які видають демпфери, коли вони піднімаються зі струн, на додаток до резонансу дуплексного масштабування, струн, деки і корпусу. Фортепіано Clavinova дозволяє вам насолоджуватися миттєвою динамікою і глибоким співчутливим звуком, які відтворюються всім корпусом рояля.

Імерсивний звук з ефектом присутності - навіть в навушниках!

Бінауральне семплювання-це метод, при якому спеціальні мікрофони поміщаються на голову манекена в тих же положеннях, що і вуха піаніста, щоб вловлювати звуки фортепіано так, як вони звучать в реальності. Ми вибрали цей метод для створення атмосфери і повного природного резонансу акустичних фортепіано в фортепіано Clavinova. Це змушує піаністів відчувати себе сидячими за роялем, навіть коли вони грають в навушниках. Гра настільки приємна, що вони забувають, що надягли навушники, скільки б вони не продовжували грати.

На фортепіано серії CLP - 700 бінауральне семплювання використовувалося для Bösendorfer Imperial, а також для Yamaha CFX. Yamaha забезпечує стереозвук високої чіткості за допомогою спеціально розробленої манекен-голови, використовуваних для запису.

Ми також розробили функцію Stereophonic Optimizer для досягнення того ж ефекту для фортепіанних ефект. Технологія Stereophonic Optimizer відтворює природне поширення звуку в навушниках майже так само точно, як бінауральне семплювання для тембрів фортепіано, відмінних від CFX і Imperial.

Отримайте більше з Додатком Smart Pianist

Насолоджуйтесь фортепіано ще більше за допомогою Smart Pianist, спеціального додатка, яке додає гарний графічний інтерфейс і безліч неймовірних функцій до Вашого сумісного цифрового піаніно Yamaha.

Запишіть власне виконання

Функція запису*, вбудована в інструмент, дозволяє музиканту записати власне виконання натиснувши всього одну кнопку. Крім того, завдяки двухдорожечному секвенсору, ви можете записувати окремо партії лівої і правої руки. Це зручний спосіб розучувати складні відрізки твору.

* Запис проводиться у форматі MIDI

Характеристика:

 • Механіка: молоточкова Механіка GrandTouch-S™ c верхом клавіш зі штучної слонової кістки і чорного дерева. Імітація ефекту ауслезирования
 • Клавіатура: 88 клавіш
 • Чутливість клавіатури: регульована: Hard / Medium / Soft / Fixed
 • Тон-генератор: Grand Expression Modeling, VRM, Binaural Sampling, Smooth Release, Key-off Samples
 • Поліфонія: 256 нот
 • Тембри: 10 тембрів. Включаючи концертний рояль Yamaha CFX Binaural Sampling і Bösendorfer Imperial
 • Контролери: 3 педалі: Damper( з ефектом half pedal), Sostenuto, Soft
 • Секвенсор: 2-доріжковий секвенсор, пам’ять для 1 композиції.
 • Ефекти: Ревербератор (4 типи)
 • Розділення клавіатури: Dual / Layers / Duo
 • Пам’ять: 960KB (Flash Memory)
 • Метроном: 5~280
 • Акустика: 2 х 20 Вт (12см x 2)
 • Композиції: 10 демонстраційних, 50 фортепіанних
 • Вихід для навушників: 2 виходи для навушників
 • USB TO HOST: так
 • Розміри: 1353 х 851 х 415 мм
 • Вага: 45 кг
 • Додатково: система Intelligent Acoustic Control (IAC), Stereophonic Optimizer
 • Комплектація: піаніно, мережевий адаптер, керівництво користувача, фірмова банкетка
 • Виробництво: Індонезія
 • Гарантія: 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
 • Колір: Чорний (Black)
Тип Цифрове піаніно
Рівень напівпрофесійний
Кількість клавіш 88
Мікрофон ні
Вага, кг 43
Ефекти реверберація - 4 типи
USB +, USB TO HOST
Тембри 10
Лінійний аудіовхід Немає
Розміри (ШxВхГ), см 135х41,4х84,9
Поліфонія (кількість голосів) 256
Молоточковая механіка +, GrandTouch-S покриття клавіш з синтетичних чорного дерева і слонової кістки, поворотний механізм
Чутливість клавіатури до швидкості натискання Є
Автоакомпанемент, кількість стилів 20
Система навчання Є
Кількість треків для запису +, 2
Кількість композицій і нот записи 1 композиция
Педаль +, Damper (с ефектом half pedal), Sostenuto, Soft
Навушники +, 2 розьєми
Лінійний аудіовихід Немає
Дисплей Немає
Акустична система, кількість динаміків / розмір / потужність 2/12 см/2х20 Вт
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
44 699 грн
46 128 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Виберіть колір
Замовити швидко

   Доставка у відділення Нова пошта

😎   Кур'єрська доставка Нова пошта

 

 

   Накладений платіж Нова пошта            (комісія + 2%)

   Перерахунок на карту ПриватБанк       

   Перерахунок на карту МоноБанк           

 

⭐  Офіційна гарантія від виробника!

📦  Швидкий обмін та повернення протягом 14 днів!

👍   Підтримка клієнта на всіх етапах замовлення!

 

Консультації та замовлення за телефонами

0 800 331 848      безкоштовно з усіх телефонів України

073 558 09 01      за тарифами оператора Life

095 558 09 01      за тарифами оператора Vodafone

097 558 09 01      за тарифами оператора Kyivstar

👋🏻 В окремих випадках виробники можуть трохи змінювати вид товару, його характеристики і комплектацію. Просимо з розумінням ставитися до подібних ситуацій!
✉️ Info@notka.com.ua
Замовлення через кошик приймаємо цілодобово і без вихідних!
Вгору