Notka.com.ua — чому у нас дешевше

За час існування нашого інтернет-магазину багато покупців часто задаються питанням: «А чому в Notka дешевше?». Якщо після купівлі в notka.com.ua у тебе теж виникло це питання — спеціально для тебе секрети нашого ціноутворення! На те, чому у нас дешевше, ніж у багатьох інтернет-магазинів у країні, є конкретні причини:

  1. Немає стаціонарних магазинів магазинів. Це зменшує витрати на оренду і обслуговування великих площ.
  2. Невеликий штат співробітників. Нашій компанії вдалося зібрати оптимальну кількість фахівців, що відповідають за широкий обсяг роботи. Внаслідок цього у нас відсутні зайві витрати на утримання персоналу.
  3. Автоматизація процесів. Попереду у нас великі плани, але навіть зараз за рахунок компактного штату, автоматизації внутрішньої роботи і етапів клієнтського обслуговування ми можемо мінімізувати навантаження на фонд оплати праці і значно заощадити на податках.
  4. Індивідуальні партнерські умови. Завдяки багаторічному досвіду ми отримуємо від наших постачальників ексклюзивні цінові пропозиції, що дозволяють пропонувати покупцям кращу вартість.
  5. Адекватна націнка. Ми ставимо мінімальну різницю між підсумковою ціною і собівартістю, незалежно від категорії товару. Наша позиція — залучення якомога більшої кількості клієнтів і нарощування обороту за рахунок доступних цін. Адже, купивши один раз за дешевою вартістю, тобі захочеться повернутися до нас ще.

Інтернет-магазин «Notka» на своєму прикладі показує, що заради дешевих цін не потрібно жертвувати якістю. Завдяки мінімальній націнці, автоматизації та раціональному формуванню штату, можна домогтися адекватної вартості і залучати покупців низькими цінниками. Не віриш? Тоді заходь у наш онлайн-каталог і переконайся сам!